EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-10-09
opolskie
Konsulting, Administracja
REKRUTACJA ZDALNA
Seniorka/Senior - Prawo Pracy - People Advisory Services
Świat się zmienia w wyniku postępującej globalizacji, rozwoju technologii, zmian demograficznych i regulacyjnych. Biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania

Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy. Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach z zakresu prawa pracy/prawo w szczególności w następujących obszarach:
  • nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy,
  • zakazy konkurencji,
  • doradztwo w zakresie utrzymania/restrukturyzacji zatrudniania,
  • tworzenie regulaminów, w tym regulaminów pracy zdalnej,
  • zbiorowe prawo pracy,
  • ustawa o delegowaniu pracowników.
Mile widziane doświadczenie w tematach związanych z Tarczą Antykryzysową oraz prawem ubezpieczeń społecznych.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • posiadasz 3-5-letnim praktyczne doświadczenie w prawie pracy
  • zdobyłeś wyższe wykształcenie,
  • posiadasz status radcy prawnego lub adwokata,
  • bardzo dobrze znasz język polski i angielski,
  • chcesz podnosić swoje kwalifikacje,
  • umiesz i lubisz pracować w zespole,
  • jesteś zaangażowany i samodzielny.

Kogo szukamy

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze prawa pracy, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.