mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-11-12
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Administracja
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. metodologii i kalkulacji rezerw na ryzyko prawne
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/54/0920

Zakres obowiązków, który na Ciebie czeka wygląda następująco:

  • kalkulacja rezerw na ryzyko prawne
  • rozwój i aktualizacja metodologii kalkulacji rezerw na ryzyko prawne
  • weryfikacja poprawności funkcjonowania metodologii w narzędziach informatycznych
  • przygotowywanie analiz i raportów biznesowych wraz z ich wizualizacją
  • udział w tworzeniu/doskonaleniu narzędzi informatycznych wspierających procesy raportowe i analityczne, automatyzacja narzędzi

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

  • masz doświadczenie pracy w obszarze zarządzania ryzykiem, analiz biznesowych, controllingu
  • posiadasz wiedzę z zakresu: analizy danych finansowych i biznesowych oraz ich wizualizacji, funkcjonowania baz danych, opracowywania raportów przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy budowie/rozwoju/walidacji modeli oceny ryzyka
  • swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office, znasz język SHL, pracujesz z innymi narzędziami przeznaczonymi do analizy danych
  • komunikujesz się w j. angielskim
  • pracujesz z zaangażowaniem oraz odpowiedzialność
  • łatwo nawiązujesz relacje
  • lubisz się uczyć, chętnie podejmujesz nowe wyzwania

Poziom stanowiska
Specjalista