EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-11-13
Łódź, łódzkie
Audyt, Konsulting
REKRUTACJA ZDALNA
Seniorka/ Senior w Center of Excellence (Audit Support)

EY Center of Excellence w Łodzi to zespół wsparcia audytorów, który ma za zadanie wdrażać najnowsze technologie i wspierać innowacyjność wewnątrz globalnej organizacji. W EY masz dostęp do najnowocześniejszych technologii – m.in. EY Helix do analizy danych, EY Client Portal do globalnej wymiany informacji, EY Canvas, czyli „audytowy Facebook” na którym pracują wszyscy audytorzy EY na całym świecie.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz mieć wpływ na wdrożenie i wykorzystanie globalnych narzędzi w profesji audytora, m.in. w obszarze analizy danych, automatyzacji. Otrzymasz szansę na rozwój swoich umiejętności menadżerskich dzięki zarządzaniu zespołem projektowym.

Twoje główne zadania:

  • Uczestnictwo w projektach audytowych bez konieczności podróżowania,
  • Kontrola i nadzór nad dokumentacją zleconą do przygotowania zespołowi projektowemu,
  • Zarządzanie pracą zespołu, jego budowanie i motywowanie,
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientem wewnętrznym.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Około 2 lat doświadczenia w pracy w obszarze audytu,
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • Wyższe wykształcenie i gotowość do dalszego rozwoju,
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia.

Kogo szukamy:

Jeśli od zawsze wiążesz swoją karierę z obszarem audytu/księgowości, posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji, masz pozytywne nastawienie do pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą – czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.