Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-25
Kupiec - branża automotive
Nr ref. 191803/6597
Kraków, małopolskie
Sprzedaż, Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • udział w tworzeniu strategii zakupowej Firmy,
  • budowanie relacji z nowymi dostawcami i podtrzymywanie ich z obecnymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • odpowiedzialność za terminowość dostaw usług i towarów,
  • udział w projektach wdrożenia nowych produktów,
  • udział w procesie ulepszania wskaźników QCD,
  • ścisła współpraca z działem jakości i działem logistyki w zakresie realizacji dostaw,
  • zapewnienie oszczędności zgodnie z wyznaczonym celem,
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive),
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień zakupowych i magazynowych,
  • znajomość systemu SAP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność negocjacji,
  • umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenie i posiadanych umiejętności,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • bezpłatny parking.