mBank S.A.
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Młodszy specjalista ds. sprzedaży- umowa na zastępstwo- Złote Tarasy
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: KBA/067/1020

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski