Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-11-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Architekt IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Informatyki w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Projektowanie systemów infrastruktury IT w oparciu o nowoczesne rozwiązania, z  jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb jednostek biznesowych oraz standardów Banku
  • Nadzór ekspercki w projektach infrastrukturalnych od etapu inicjacji, poprzez testy, aż po wdrożenie produkcyjne i przekazanie do zespołów utrzymaniowych
  • Analiza nowych rozwiązań technicznych, przygotowywanie testów proof of concept lub wdrożeń pilotażowych, opiniowanie rozwiązań, zgłaszanie nowych inicjatyw
  • Dbanie o wysoki poziom usług i stabilność infrastruktury IT

Wymagania:

  • Znajomość i doświadczenie w projektowaniu rozwiązań opartych na konteneryzacji
  • Znajomość architektury mikroserwisowej oraz narzędzi takich jak Elastic, Kafka, Redis, itd.
  • Znajomość zasad licencjonowania, umożliwiająca tworzenie realistycznych budżetów projektowych
  • Swobodna praca w środowisku wirtualnym VMware oraz Linux
  • Znajomość rozwiązań High-Availability dla środowisk Linux/UNIX/Cloud
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby raportowania oraz tworzenia dokumentacji technicznej/projektowej (poziom B1/B2)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli architekta w środowiskach o wysokiej złożoności;
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami AI
  • Doświadczenie w roli administratora środowisk Linux/Unix/Azure
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach z sektora podlegającego regulacjom, gdzie szczególne znaczenie mają bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.