KPMG
Data aktualizacji: 2020-11-27
Katowice, śląskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Praktykant w zespole doradztwa podatkowego
Katowice

umowa zlecenia

Czym zajmuje się zespół?

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie postępowań podatkowych i sądowych.

Twoje zadania:

  • studentem IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)
  • zainteresowany tematyką podatkową oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze
  • znasz bardzo dobrze język angielski
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia
  • potrafisz pracować w zespole
  • potrafisz formułować myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • znasz dobrze pakiet MS Office (Excel, Word)

Oczekujemy:

  • udział projektach w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • pomoc w przygotowywaniu opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
  • prowadzenie researchy w oparciu o nowe orzecznictwo podatkowe

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    zawodowego i poznania środowiska pracy
    doradców podatkowych
  • szansę na zdobycie wiedzy na temat różnych
    sektorów gospodarki,
  • poznanie wysokich standardów pracy
  • udział w ciekawych projektach
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.