Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-12-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
Analityk Danych UX

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Dostarczanie danych przy użyciu narzędzi analitycznych (w tym przede wszystkim SQL Server)
  • Przygotowywanie dashboardów, raportów, analiz i prezentacji dla obszaru bankowości elektronicznej
  • Analityczne wsparcie zespołu projektującego stronę internetową i aplikacje mobilną
  • Rekomendowanie na podstawie danych, obszarów do optymalizacji zarówno w bankowości internetowej jak i aplikacji mobilnej
  • Systematyczna analiza zebranych wyników i przedstawianie wniosków
  • Prognozowanie i monitorowanie KPI
  • Dbanie o jakość danych oraz rozwój narzędzi raportowo-analitycznych
  • Przygotowanie dokumentacji projektowych oraz wymagań raportowych dla nowych procesów

Wymagania:

  • Dobra znajomość SQL’a (Microsoft SQL Server) oraz Excela i umiejętność wykorzystania tych narzędzi w praktyce
  • Zainteresowanie tematyką analizy danych oraz przygotowywania raportów
  • Umiejętność przygotowania, wizualizacji i prowadzenia prezentacji danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy optymalizacji procesów i stron
Dodatkowym atutem będzie znajomość pakietu Google Analytics i testów A/B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.