Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-31
Dyrektor Kontrolingu
Nr ref. 191898/6656
Czechowice-Dziedzice, śląskie
Kontroling, Księgowość

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:
  • współpraca w zakresie planowania działalności firmy,
  • odpowiedzialność za proces budżetowania oraz planowania długoterminowego,
  • analiza odchyleń od budżetów i planów,
  • kontrolowanie i analizowanie kluczowych wskaźników finansowych oraz operacyjnych oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań,
  • nadzór nad procesem rozliczania i analizowania kosztów produkcyjnych,
  • opracowywanie oraz bieżące usprawnianie narzędzi raportowania,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu, motywowanie pracowników do rozwoju,
  • przygotowywanie analiz oraz raportów na potrzeby Zarządu.
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu oraz w zarządzaniu zespołami,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zrządzaniu zespołem,
  • znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość systemów ERP,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego i logicznego myślenia,
  • zorientowanie na pracę zespołową oraz umiejętności komunikacyjne.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premii i pakiet benefitów,
  • realny wpływ na rozwój organizacji i strategiczne decyzje,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.