EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-11-30
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Asystentka/Asystent ds. Informatyki

Podobne oferty pracy

IT (Service Desk)

Zespół IT Service Desk stanowi pierwszą linię wsparcia informatycznego dla pracowników EY z całej Polski.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zdobędziesz doświadczenie w globalnych strukturach IT, poznasz najnowsze technologie, a także weźmiesz udział w ciekawych projektach.

Twoje główne zadania

  • zajmiesz się diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem lub sprzętem, przy użyciu istniejących baz wiedzy i swojego doświadczenia
  • zapewnisz telefoniczne, mailowe lub osobiste wsparcie techniczne dla użytkowników pracującyhc w biurach w Warszawie i innych największych polskich miastach
  • wesprzesz spotkania oraz wydarzenia biznesowe od strony IT

Umiejętności, które wykorzystasz

  • podstawowa wiedza z zakresu usługi Active Directory
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • rozwiązywanie problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego, systemu operacyjnego Windows 10 oraz systemu iOS

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • pierwsze doświadczenie na stanowisku bezpośredniego wsparcia technicznego

Docenimy również

  • znajomość systemu zgłoszeniowego ServiceNow

Pasujesz do nas, jeśli

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.