Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-02
Big Data Engineer
Nr ref. 191907/6665
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza, Inżynieria

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera rynku z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • rozwój nowoczesnej architektury,
  • odpowiedzialność za utrzymanie wdrażanych rozwiązań,
  • rozwój dokumentacji projektowej, technicznej i biznesowej,
  • współpraca ze specjalistami z obszaru BI, data science i hurtowni danych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z platformą Hadoop,
  • znajomość Pythona,
  • chęć rozwoju w obszarze Big Data,
  • praktyczne umiejętności w obszarze zbierania wymagań biznesowych,
  • umiejętność przedstawiania w prosty sposób trudnych zagadnień bazodanowych,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • owocowe wtorki.

Poziom stanowiska
Specjalista