Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-12-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
Analityk Funduszy Inwestycyjnych
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie analiz funduszy inwestycyjnych i TFI
  • Analiza trendów na giełdach światowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenie w zakresie analiz funduszy inwestycyjnych zdobyte w instytucji związanej z rynkiem kapitałowym
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność dokonywania szczegółowej analizy problemów
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.