Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-12-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
Ekspert ds. Analiz
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie zaawansowanych analiz dot. akwizycji, portfela oraz atrycji produktów i
  • Przygotowywanie analiz portfela Klientów indywidualnych
  • Analiza wpływu zmian cennikowych na wynik finansowy
  • Monitorowanie wyników akcji promocyjnych oraz sprzedażowych
  • Analiza opłacalności nowych produktów i usług
  • Analizowanie dochodowości produktów oraz segmentów Klientów
  • Przedstawianie wniosków, rekomendacji i kierunków rozwoju wspierających decyzje biznesowe
  • Współpraca przy tworzeniu planów budżetowych w zakresie produktów bankowych

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze analiz i/lub przetwarzania danych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Informatyka, Ekonometria, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne lub pokrewne
  • Biegła znajomość SQL oraz umiejętność pracy z bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Nastawienie biznesowe
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i usług bankowych

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.