Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-15
Demand Planner
Nr ref. 191910/6684
kujawsko-pomorskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Bydgoszczy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie planów popytu w oparciu o dane dostarczane z innych działów firmy,
  • comiesięczne generowanie kluczowych wskaźników KPI, i przekazywanie ich na potrzeby działów: sprzedażowego, finansów i planowania,
  • współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • wprowadzanie zmian do bieżących prognoz,
  • pełnienie funkcji głównego ogniwa w komunikacji pomiędzy działami sprzedaży i marketingu a produkcją,
  • udzielanie pełnego wsparcia działow S&OP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu logistycznym,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów MRP i procesów S&OP,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • znajomość środowiska SAP, SalesForce, JDA, Xelus, Kinaxis będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętność przewidywania i komunikowania bieżących problemów oraz kreowania rozwiazań.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • współpraca w międzynarodowym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny),
  • szanse rozwoju i duże możliwości podnoszenia własnych kompetencji.