Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-12-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista .NET – Full-stack

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Rozwoju Aplikacji w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Obowiązki:

O goodie

Goodie to nowoczesna i przyjazna w użytkowaniu platforma smartshoppingowa (strona www oraz aplikacja mobilna) zbierająca oferty i promocje z centrów handlowych, sklepów oraz restauracji. Stoi za nią doświadczenie i potencjał Banku Millennium, jednego z najnowocześniejszych banków w Polsce.

Dołączając do nas będziesz  uczestniczył w tworzeniu pełnej aplikacji mobilnej i webowej  z bazą danych, usługami WebAPI/Rest i frontendem.

Wymagania:

Jeśli:

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia jako programista
  • C# to twój główny język programowania
  • Czujesz się swobodnie w pracy w .NET (.NET Core/ .NET standard)
  • Z łatwością pracujesz w Angular (wersje 8+)
  • Pracujesz z MS SQL
  • Posiadasz  doświadczenie w tworzeniu web service’ów RESTowych

Mile widziane dla nas będą:

  • Doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów zgodnie z podejściem Domain Driven Design
  • Doświadczenie z Microsoft Azure

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w pracach nad dynamicznie rozwijaną aplikacją web i mobile
  • Codzienny rozwój w gronie pasjonatów nowych technologii i e-commerce
  • Możliwości rozwoju zawodowego w Grupie Banku Millennium
  • Pracowniczą kawiarnię w biurze z atrakcyjnymi zniżkami na oferowane posiłki i napoje
  • Umowę o pracę (z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu), prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjną lokalizację, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.