Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-31
Analityk Finansowy
Nr ref. 191930/6693
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
Księgowość, Analiza

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska:
  • aktywny udział w tworzeniu nowej Jednostki Organizacyjnej,
  • przygotowywanie analiz i raportów dla Kierownika Jednostki Organizacyjnej,
  • sporządzanie raportów, statystyk, prognoz i analiz odchyleń dla Jednostki,
  • współpraca z Kontrolerem Finansowym w zakresie Zamknięcia Miesiąca,
  • współpraca z Kontrolerem Finansowym w zakresie przygotowywania Prognoz krótko – oraz długoterminowych,
  • bieżąca współpraca z centralą firmy w zakresie zadań controllingowych,
  • udział w projektach i inicjatywach związanych z optymalizowaniem wybranych procesów,
  • obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze finansów/kontrolingu w firmie produkcyjnej (mile widziane o zasięgu międzynarodowym),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • mile widziane poprzednie doświadczenie w pracy w obszarze księgowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację werbalną oraz pisemną,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • mile widziana doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • wysoka umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w grupie,
  • umiejętność pracy w sytuacjach presji czasowej.
Oferta obejmuje:
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet benefitów socjalnych do wyboru,
  • możliwość bezpłatnej nauki / doskonalenia języka angielskiego i/lub włoskiego,
  • dofinansowane posiłki.