Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2020-12-29
Warszawa, mazowieckie
Administracja
Prawnik specjalizujący się w Prawie Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • opra­co­wy­wa­nie i opi­nio­wa­nie wa­run­ków praw­nych umów, anek­sów i in­nych do­ku­men­tów kon­trak­to­wych
  • przy­go­to­wy­wa­nie ko­re­spon­den­cji kon­trak­to­wej z  podwy­ko­naw­ca­mi
  • codzienne doradztwo w zakresie stosowania przepisów z zakresu zamówień publicznych
  • dbałość o staranne przestrzeganie prawa we wszystkich procedurach dotyczących zamówień publicznych związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw
  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz zamówień centralnych realizowanych dla PAIH S.A.
  • sporządzanie wystąpień do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych
  • wsparcie prawno-merytoryczne w szczególności w obszarze kompleksowej informacji na temat formalno-prawnych aspektów
  • udział w kontrolach prowadzonych przez IŻ
  • opracowywanie Specyfikacji istotnych warunków zamówienia, kryteriów oceny, istotnych postanowień umowy w obszarach związanych
  • udział w pracach komisji przetargowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych
  • doświadczenie w obszarze zamówień publicznych po stronie Zamawiającego
  • doświadczenia w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowań                           o udzielenie zamówień publicznych, w tym sporządzaniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietów biurowych, zwłaszcza pakietu Microsoft Office
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność sprawnego działania pod presją czasu w zmieniającym się środowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista