Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-01-14
Specjalista ds. Sprzedaży
Nr ref. 191971/6729
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Bankowość, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, Instytucji Finansowej, szukamy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
  • stacjonarna sprzedaż produktów finansowych,
  • obsługa bieżąca Klientów z zakresu obsługi produktów finansowych,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji z Klientami istniejącymi.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży i zorientowanie na realizację celów biznesowych,
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania trwałych relacji,
  • otwartość na zmiany i duża samodzielność w działaniu,
  • znajomość lokalnego rynku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobry kontakt z Klientem, komunikatywność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjera.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • udział w szkoleniach.