EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-01-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Praktykantka/Praktykant w Zespole Good Hope Fighters

Osoba na stanowisku Praktykanta w zespole GHF będzie odpowiedzialna za wspieranie i pomoc w tworzeniu i rejestracji ofert oraz materiałów handlowych.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Szansa na szybkie zdobycie wiedzy z zakresu usług świadczonych przez dział podatkowy w największej na świecie firmie doradczej. Do codziennych zadań na tym stanowisku należą: praca z najlepszymi doradcami, monitoring nowości legislacyjnych i wiele innych ciekawych wyzwań.

Twoje główne zadania

  • rejestracja oraz przygotowywanie ofert i materiałów handlowych
  • przygotowywanie analiz i sprawozdań
  • realizacja regionalnych projektów
  • realizacja bieżących wyzwań

Umiejętności, które wykorzystasz

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • terminowość i zdolność ustalania priorytetów w codziennych zadaniach
  • umiejętność analitycznego myślenia

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • doświadczenie w pracy zespołowej

Docenimy również

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • proaktywną postawę i otwartość na codzienne wyzwania
  • dokładność i sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

Pasujesz do nas, jeśli

Dobrze czujesz się w pracy z liczbami i zwracasz uwagę na szczegóły, a kontakt z ludźmi jest dla Ciebie jednym z ważnych aspektów w życiu zawodowym.

Oferujemy

  • pracę z najlepszymi specjalistami
  • dołączenie do jednego z dynamicznie rozwijających się zespołów
  • dobrą atmosferę pracy

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.