Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-13
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Administracja

Starszy Specjalista w obszarze kadrowo-płacowym w Departamencie Zasobów Ludzkich
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • rozliczanie czasu pracy pracowników, sporządzanie list płac
  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacoweji ubezpieczeń społecznych
  • ścisła współpraca z Departamentem Finansów
  • budżetowanie kosztów osobowych
  • nadzór i sporządzanie sprawozdań (GUS, ZUS, PFRON) oraz zestawień/raportów wewnętrznych w zakresie kadr i płac
  • realizacja innych zadań przydzielonych przez Przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym w firmie odznaczającej się rozdrobnioną strukturą organizacyjną    i środowiskiem międzynarodowym
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze pracowników oddelegowanych
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym
  • mile widziana znajomość programu ENOVA
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz zasad naliczania wynagrodzeń
  • doświadczenie i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach, efektywnego zarządzania zmianami
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność
  • pozytywne podejście do ludzi i pracy

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office
Specjalista
MS Office