mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-01-13
Stargard, zachodniopomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę w
placówce
partnerskiej
mBanku
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Kierujący Oddziałem Detalicznym - placówka partnerska mBanku
miejsce pracy: Stargard, nr referencyjny: RKM/087/1120

Zakres zadań:

  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki partnerskiej
  • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • kontakt z klientami oraz budowanie wizerunku Banku w lokalnej społeczności
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • koordynowanie pracą pracowników oddziału, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych)
  • bieżące wsparcie merytoryczne pracowników w ich codziennej pracy
  • realizowanie działań marketingowych w podległej jednostce

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w bankowości min. 4 lata ( znajomość rynku, produktów bankowych i procedur, makroekonomii)
  • znajomość technik sprzedaży oraz produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami

Mile widziana:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym lub bycie liderem w swoim obszarze działań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Kierownik
Języki
angielski