Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:
Architekt rozwiązań w systemie JIRA
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zalety pracy:

  • Uczestnictwo w dużych projektach w Banku
  • Praca nad automatyzacją kluczowych procesów Banku Millennium
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa rozwiązań klasy korporacyjnej
  • Dobra atmosfera oparta na współpracy

Zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych o system JIRA
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Administracja środowiska JIRA
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań w systemie JIRA
  • Mile widziana znajomość programowania w języku JAVA oraz zagadnień: HTML, CSS, JavaScript oraz JIRA SDK.
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.