Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-02
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Audycie. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli jesteś osobą
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy biurowej
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą
  • ambitną, nastawioną na pracę w zespole,
  • o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office,
  • o zdolnościach analitycznych
... #postawkropkę z Deloitte!
Dyplom licencjata
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS PowerPoint
MS Word
MS Word
MS Office
MS Office
MS Excel
MS Excel

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • wspieranie kadry zarządzającej w bieżących działaniach, zarządzanie kalendarzem spotkań
  • obsługa bieżącej korespondencji
  • organizacja konferencji, spotkań i podróży służbowych
  • wstępne przygotowywanie i formatowanie dla przełożonych prezentacji, ofert, umów, raportów
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w departamencie
  • wsparcie prac projektowych w oparciu o znajomość procedur firmowych,
  • wystawianie faktur i rozliczanie wydatków służbowych.

Co oferujemy

Co zyskujesz?

Rozwój kompetencji miękkich: współpraca, zarządzanie czasem, umiejętności prezentacji i perswazji, optymizm oraz przedsiębiorczość w działaniu. Zadbamy o to, abyś rozwinął/ła swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent. Możliwość pracy nad projektami istotnymi z punktu widzenia gospodarki i społeczeństwa.
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Prywatna opieka medyczna
Praca z największymi markami
Kreatywne środowisko pracy
Wewnętrzny program rozwoju kariery
Spotkania integracyjne
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Karta Multisport
Deloitte Adventure Team
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Czasoumilacze
Masaż w biurze
Możliwość pracy z domu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Administracji wspiera team Audytu w codziennych zadaniach podczas obsługi różnorodnych klientów.