Deloitte
Data aktualizacji: 2021-03-29
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Główne wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze Business Intelligence (najlepiej z narzędziami MS SQL Server, Oracle, Analysis Services, SSIS, Snowflake),
  • Podstawowa wiedza z zakresu modelowania i inżynierii danych w obszarze Business Intelligence,
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania, implementacji lub utrzymania procesów ETL,
  • Zainteresowanie obszarem wizualizacji danych i projektowania informacji,
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie wizualizacji danych w narzędziu klasy Business Intelligence (np. Power BI, Tableau, Qlik Sense),
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • Znajomość Python lub R będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość Microsoft Data Analysis Expressions (DAX) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agile,
  • Mobilność i otwartość na wyjazdy zagraniczne (średnio około 50% czasu w roku),
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (minimum B2).
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Jako członek zespołu projektowego zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • Wdrożenie rozwiązań BI i narzędzi raportowania wspierających proces decyzyjny;
  • Projektowanie informacji i opracowywanie zaawansowanych raportów i dashboardów z wykorzystaniem różnych technologii wizualizacji danych;
  • Integrację i przetwarzanie danych z różnych źródeł i dużych zbiorów danych biorąc pod uwagę najlepsze praktyki w zakresie inżynierii danych i dbania o ich jakość;
  • Opracowanie nowych i zarządzanie istniejącymi modelami danych (relacyjnymi i wymiarowymi) w celu wspierania inicjatyw w zakresie hurtowni danych i systemów raportowych;
  • Projektowanie i wdrażanie procesów przepływu danych przy użyciu narzędzi ETL;
  • Pracę z wymaganiami technicznymi oraz wymaganiami dotyczącymi danych;
  • Dostarczanie wysokiej jakości dokumentacji projektowej oraz kodu;
  • Współpracę z członkami zespołu oraz Project Managerem.

Co oferujemy

  • Możliwość aktywnego kształtowania kariery zawodowej - wytyczania celów i opracowywania planów we współpracy z counselorem;
  • Możliwość zdobycia wysokich kwalifikacji zawodowych;
  • Ciągły rozwój - program Deloitte Learning, moduły kształcenia zdalnego i regionalne programy szkoleniowe;
  • Praca przy realizacji różnorodnych projektów dla naszych klientów - największych firm międzynarodowych - rozwiązywanie problemów i opracowywanie innowacyjnych, twórczych rozwiązań;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Recruitment Incentive Program – Stars
Deloitte Adventure Team
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Team spirit
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole