mBank S.A.
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Młodszy specjalista ds. obsługi napraw szkodowych- mLeasing
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKM/006/0121

Główne zadania:

  • obsługa procesu napraw m.in. rejestracja szkody w systemie teleinformatycznym
  • wprowadzanie faktur do systemu, bilansowanie faktur oraz przekazywanie ich do biura rachunkowego
  • monitorowanie ubezpieczycieli o decyzje odszkodowawcze
  • monitorowanie serwisów
  • wystawianie cesji i porozumień dla Klientów mLeasing
  • wystawianie upoważnień zgodnie z procedurami spółki
  • obsługa skrzynki @

Oczekiwania:

  • doświadczenie w instytucji finansowej
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MC Office
  • komunikatywność i otwartość na potrzeby klienta
  • chęć do zdobycia nowych kompetencji
  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

 Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie wstępne
  • stawka godzinowa
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Wyślij swoje CV i zgarnij super pracę!

Poziom stanowiska
Specjalista