Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
Specjalista w Zespole Finansowania Przedsiębiorstw Departament Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • Ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotów gospodarczych dla potrzeb określenia zdolności kredytowej (średnie i duże przedsiębiorstwa)
  • Analiza transakcji składanych przez doradców bankowych i przygotowywanie rekomendacji na właściwe szczeble decyzyjne
  • Wspieranie realizacji celów Banku w zakresie bezpiecznego wzrostu portfela kredytowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub pokrewnym
  • Minimum 3 lata doświadczenia w analizie finansowej podmiotów gospodarczych działających w oparciu o pełną księgowość
  • Umiejętność strukturyzacji transakcji z uwzględnieniem różnych produktów bankowych, form zabezpieczeń oraz kowenantów umownych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.