Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista Frontend

Nasz zespół pracuje nad rozwojem bankowości mobilnej i internetowej dla klientów detalicznych. Są to rozwiązania znajdujące się w czołówce najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek).

Jeżeli chcesz:

• Być częścią scrumowego zespołu odpowiedzialnego za budowę innowacyjnego systemu bankowości internetowej?

• Wykazać się zdolnościami programistycznymi i architektonicznymi w wymagającym projekcie?

• Poznać specyfikę złożonych systemów bankowych?

• Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?

• Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publicznie systemu transakcyjnego?

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój bankowości internetowej Banku Millennium z wykorzystaniem React(Hooks), Typescript i technologii powiązanych
  • Wykonywanie Code Review
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Współpraca z zespołem UX
  • Kształtowanie architektury aplikacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React i technologii powiązanych: Redux, React Router
  • Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w roli Frontend Dewelopera
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym

Mile widziane

  • Znajomość Typescript
  • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio Code
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • event modeling
  • Continuous Integration
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą
  • Umowę o prace z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%)
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Nową sieć kontaktów zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • strefa relaksu
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.