Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja
Administrator Citrix VDI Windows

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Informatyki w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Konfiguracja i codzienna administracja środowiskiem VDI (CITRIX)
  • Administrowanie oraz realizacja zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem systemów informatycznych opartych na platformie Wintel
  • Monitorowanie i diagnozowanie komponentów usługi VDI uwzględniając optymalizację wydajności środowisk pracy użytkowników końcowych
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa oraz zaleceń audytowych
  • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołów ServiceDesk, Network oraz zespołów aplikacyjnych
  • Rozwiązywanie skomplikowanych incydentów zgłaszanych przez użytkowników
  • Diagnozowanie problemów wydajnościowych środowiska oraz optymalizacje
  • Zapewnienie III linii wsparcia dla niższych linii wsparcia IT

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem korporacyjnym (AD DS, DNS, DHCP, Terminal Servers, PKI, WSUS, File&Print )
  • Min 2 letnie doświadczenie w administracji środowiskami VDI (Citrix Virtual Apps and Desktops, Citrix WEM, Citrix Provisioning Services)
  • Min 5 letnie doświadczenie administracji w dużym środowisku stacji roboczych Windows 7/10, w tym przy użyciu kilku technologii spośród AD GPO, SCCM, MDT
  • Doświadczenie przy migracjach ze starszych wersji Windows
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o Vmware/XenServer
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami thin clients (Dell Wyse, NComputing)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy
  • Gotowość do pracy w trybie dyżurowym
  • Doświadczenie w pracy w modelu procesów ITIL

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastrowanie / tworzenie środowisk zapasowych
  • Doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z sinym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
  • Certyfikaty z administracji technologiami Windows oraz Citrix
  • Certyfikaty ITIL

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.