EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Marketing
REKRUTACJA ZDALNA

Brand Marketing

Starsza Specjalistka / Starszy Specjalista ds. komunikacji w Zespole Brand Marketing & Communication

Zespół komunikacji wewnętrznej odpowiada za komunikację do kilku tysięcy pracowników EY w Polsce. Dba, aby czuli się oni dobrze poinformowani, w kwestii tego co się dzieje w firmie. Komunikacja wewnętrzna jest częścią Brand, Marketing and Communications EY, czyli grona ekspertów, odpowiedzialnych za wizerunek i promocję firmy oraz jej usług.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Będziesz mieć możliwość samodzielnej realizacji dużych, wielopłaszczyznowych projektów komunikacyjnych w międzynarodowej firmie. Uczestniczyć w wypracowywaniu strategii komunikacji wewnętrznej dla całej organizacji. Praca na tym stanowisku pozwoli nie tylko na dobre poznanie zagadnień z zakresu HR, ale także na współpracę z pozostałymi działami firmy, aby wszyscy pracownicy EY wiedzieli co dzieje się w organizacji

Twoje główne zadania

  • realizacja i koordynacja projektów komunikacji wewnętrznej, w szczególności komunikacji HR
  • przygotowywanie wewnętrznych newsletterów i innych form komunikacji, w tym komunikacji video i innych niestandardowych typów komunikacji
  • bliska współpraca z partnerami wewnętrznymi w zakresie realizacji projektów komunikacyjnych
  • analiza pod kątem efektywności prowadzonej komunikacji i zaproponowanie sposobów poprawienia wskaźników dotarcia komunikacji

Umiejętności, które wykorzystasz

  • samodzielność w realizowaniu projektów, od planowania przez realizację, do ewaluacji
  • znajomość zagadnień z zakresu HR, w tym employer brandingu
  • wysokie umiejętności w zakresie redagowania i pisania tekstów
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego - studia filologiczne będą dodatkowym atutem

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • minimum 5 lat doświadczenia w zakresie komunikacji w międzynarodowej firmie zatrudniającej co najmniej 2000 osób
  • doświadczenie w realizacji projektów na poziomie międzynarodowym

Docenimy również

  • umiejętności analityki danych ( znajomość MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym)
  • znajomość narzędzia Adobe Analytics oraz innych narzędzi do analityki ruchu na stronach
  • znajomość narzędzi/sposobów komunikacji w marketingu B2B

Pasujesz do nas, jeśli

Jesteś kreatywną osobą, dla której komunikacja to coś więcej niż wysłanie maila. Potrafisz dobrze słuchać i równie dobrze przekazywać usłyszane informacje, tak aby odbiorcy na rożnych stanowiskach i z całkowicie odmiennymi kompetencjami je otrzymali i zrozumieli. Poszukujemy osoby samodzielnej w działaniu, która analizuje sposoby komunikacji i potrafi dzięki tym analizom dopasować sposób komunikacji do odbiorcy.

Oferujemy

  • Bardzo ciekawe, niepowtarzalne zadania w wielopłaszczyznowej organizacji. U nas możesz zdobywać doświadczenia u jednego z najlepszych pracodawców na polskim rynku. W komunikacji wewnętrznej na pewno nie dopadnie cię rutyna.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.