TPA Poland
Data aktualizacji: 2021-02-12
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International. W ramach grupy świadczymy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego.

Zespoły TPA świadczą usługi doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz doradztwa dla sektora nieruchomości.
Więcej na www.bakertilly-tpa.pl

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.

Odkryj swoje możliwości!
stanowisko:
VAT Compliance Specialist
miejsce pracy:
Poznań

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • posiadasz 1-2 lata doświadczenia w obszarze księgowości z uwzględnieniem rozliczeń podatku przede wszystkim VAT, dodatkowo CIT
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • potrafisz konstruować logiczne i spójne wypowiedzi pisemne, zarówno w języku polskim, jak i obcym
  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • cechuje Cię rzetelność, sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Twoje zadania:

  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów księgowych na potrzeby prowadzonych rozliczeń (przede wszystkim VAT i okazjonalnie CIT compliance)
  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń (deklaracje, JPK) i korekt VAT
  • przegląd baz danych zawierających stanowiska organów podatkowych, orzecznictwo, komentarze eksperckie oraz analiza przepisów w zakresie VAT (research)
  • prowadzenie korespondencji z klientem, w tym w języku obcym
  • opracowywanie projektów pism i innej korespondencji z organami podatkowymi
  • zapewnienie płynności i poprawności procesu rozliczania podatku VAT
  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

przyjazna atmosfera
i zespół pełen energii
szkolenia merytoryczne
i kursy językowe
możliwość pracy
w niepełnym wymiarze
godzin
elastyczne godziny pracy,
w tym możliwość
„home office”
jasna ścieżka kariery
pakiet kafeteryjny
prezenty
okolicznosciowe
prywatna opieka
medyczna

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. wyślij aplikację przez stronę www
2. skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
3. zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
4. poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista