Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-15
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista Android

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych Banku Millennium oraz aplikacji Goodie
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX
  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych (Android, Java, Kotlin, Gradle, Android Studio)
  • Znajomość Continuous Integration oraz SOLID
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: RxJava, Dagger 2, Retrofit, OkHttp, Realm, Android Architecture Components
  • Znajomość architektury MVC, MVP, MVVM, Clean Architecture
  • Znajomość GIT’a
  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych
  • Chęć do nauki, podnoszenia umiejętności i dzielenia się wiedzą
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami: Kotlin, RxJava, Dagger 2, Retrofit, OkHttp, Android Architecture Components, Realm, Android Wear oraz realny wpływ na wybór używanych technologii
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez ponad milion użytkowników
  • Wsparcie indywidualnych zdolności i rozwój kompetencji technicznych, również związanych z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Projekty prowadzone w metodyce SCRUM
  • Najlepszy dostępny sprzęt i narzędzia pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu, darmowy pakiet medyczny, pracowniczą kawiarnię ze zniżkami
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.