Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-15
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Analiza
Analityk Systemowy

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań dostarczanych przez zespoły biznesowe Banku
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami
  • Opracowanie specyfikacji rozwiązań IT jako podstawy do implementacji funkcjonalności
  • Wsparcie analityczne w trakcie projektowania, programowania i testowania systemów informatycznych
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań, w połączeniu z pracą w metodyce zwinnej (Agile) z zachowaniem standardów Banku
  • Zapewnianie wysokiego poziomu usług i stabilności zaprogramowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad prowadzenia analizy systemowej zorientowanej obiektowo
  • Umiejętność tworzenia modeli dziedzinowych
  • Umiejętność obsługi JIRA, Confluence, Bitbucket
  • Praktyczna znajomość rozwiązań stosowanych w bankowości
  • Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z obszaru dyrektywy PSD2

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz darmowy pakiet medyczny
  • Udział w atrakcyjnych projektach z obszaru bankowości
  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.