mBank S.A.
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Ekspert ds. AML i CTF (obszar regulacji i projektów)
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/34/0221

Do zespołu Departamentu Przeciwdziałania Przestępczości Finansowej rozpoczynamy rekrutację dotyczącą roli Eksperta ds. AML i CTF.

Twój zakres odpowiedzialności będzie obejmował: wyznaczanie standardów, przygotowywanie regulacji i polityk AML/CFT, uczestnictwo w projektach, doradzanie oraz opiniowanie regulacji biznesowych.

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy wyglądają następująco:

  • opracowywanie regulacji wewnętrznych oraz wytycznych i standardów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu;
  • analiza informacji istotnych z punktu widzenia Programu PPP, formułowanie zaleceń w tym zakresie, a także podejmowanie innych działań wymaganych przez Program PPP;
  • doradzanie pracownikom i uczestniczenie w procesie przygotowywania materiałów szkoleniowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu;
  • uczestniczenie w projektach wewnątrzbankowych w celu zapewnienia wsparcia merytorycznego w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu;
  • opiniowanie regulacji wewnętrznych banku oraz innych dokumentów wymagających opinii w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu;
  • współpraca z instytucjami upoważnionymi do kontroli w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy;
  • przygotowanie odpowiedzi na pisma upoważnionych organów nadzorczych;
  • kontakt z regulatorami;
  • monitoring wykonania zaleceń po audytach wewnętrznych i kontrolach upoważnionych organów.

Masz to COŚ?

  • masz wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku prawa lub ekonomii;
  • masz 3-5 letnie doświadczenie w pracy w bankowości, w obszarze dot. przygotowania regulacji i prowadzenia projektów AML/CFT, implementacji standardu w zakresie AML/CFT;
  • masz wiedzę z obszarów: produkty bankowe, przepisy prawa AML/CFT i prawa bankowego, prawo unijnego;
  • masz certyfikaty w zakresie AML/CFT;
  • pracujesz swobodnie z aplikacjami MS Office, w szczególności Excel’em;
  • cechują Cię rozwinięte umiejętności analityczne, łączenia faktów, szybkiego wyciągania wniosków;
  • komunikujesz się w j. angielskim;
  • lubisz pracę zespołową;
  • praca pod presją czasu nie jest Ci straszna, potrafisz prowadzić kilka tematów w jednym czasie, efektywnie priorytetyzujesz swoje zadania;
  • lubisz i chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa

Poziom stanowiska
Specjalista