mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Analityk AML w obszarze rynku kapitałowego
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/36/0221

Do zespołu Departamentu Przeciwdziałania Przestępczości Finansowej rozpoczynamy rekrutację dotyczącą roli Analityka AML w obszarze rynku kapitałowego.

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy wyglądają następująco:

  • analiza i typowanie transakcji mogących mieć związek z wykorzystaniem Biura Maklerskiego Banku oraz szeroko rozumianego obszaru rynków kapitałowych w procederze prania pieniędzy oraz finansowania terroryzmu
  • przygotowywanie zawiadomień do GIIF (SAR)
  • współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie zapewnienia zgodności działania jednostek organizacyjnych z przepisami prawa krajowego oraz UE w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML/CTF)
  • przygotowanie comiesięcznych raportów z analiz AML
  • współpraca przy przygotowywaniu nowych scenariuszy prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu w zakresie operacji rynku kapitałowego do zasilenia systemu monitorującego

Masz to COŚ?

  • masz wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku prawa, ekonomii lub kierunku pokrewnego
  • masz wiedzę dotyczącą obszaru rynku kapitałowego, przepisów prawa AML i prawa obszaru rynku kapitałowego
  • masz doświadczenie w doświadczenie w pracy w bankowości, w analizie AML w obszarze rynku kapitałowego
  • pracujesz swobodnie z aplikacjami MS Office, w szczególności Excel’em
  • znajomość systemu Globus jest mile widziana
  • cechują Cię rozwinięte umiejętności analityczne, łączenia faktów, szybkiego wyciągania wniosków
  • komunikujesz się w j. angielskim; znajomość j. niemieckiego jest dodatkowym atutem
  • lubisz pracę zespołową
  • praca pod presją czasu nie jest Ci straszna, potrafisz prowadzić kilka tematów w jednym czasie, efektywnie priorytetyzujesz swoje zadania
  • lubisz i chętnie uczysz się nowych rzeczy

Poziom stanowiska
Specjalista