j-labs
Data aktualizacji: 2021-04-15
Kraków, małopolskie
Księgowość, Administracja
angielski
Finance Specialist

Możliwa forma współpracy:
Umowa o pracę

4000-6000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i opis faktur kosztowych.
  • Aktywny udział w procesie obiegu dokumentów.
  • Weryfikacja rozliczeń z klientami oraz wystawianie faktur do klientów.
  • Wsparcie przy innych zadaniach zespołu.
  • Aktywny udział w proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań automatyzujących cykliczne zadania.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne.
  • Przygotowywanie przelewów bankowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (dane statystyczne i ankiety dla GUS oraz NBP.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub finansach.
  • Ogólna znajomość zasad wystawiania faktur, podstawowych pojęć z zakresu finansów (np. koszty, przychody, netto, brutto, podatek).
  • Znajomość programu Comarch Optima (w zakresie wystawiania faktur).
  • Odpowiedzialność za swoją pracę i solidność.
  • Umiejętność właściwej priorytetyzacji obowiązków i bardzo dobra organizacji pracy własnej.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tyg.) po pandemii (do końca roku 2021 w związku z pandemią przewidujemy 100% pracy zdalnej).
  • Roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000 pln do samodzielnego wykorzystania.
  • Program MultiKafeteria (karta Multisport lub bilety do kina/teatru czy np. bony na zakupy).
  • Opiekę medyczną (LUXMED).
  • Dedykowane szkolenia wewnętrzne oraz coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny j-People Camp.
  • Workshopy – wymiana wiedzy i doświadczeń, w tym workshopy techniczne (IT).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski