Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Ta oferta jest już nieaktualna.
Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowo⁠-⁠systemowy (bankowość internetowa)

Numer referencyjny: ABS/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Kielce
Doświadczenie:
Regular

Poszukujemy analityka biznesowo-systemowego, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań dla największych instytucji finansowych na świecie. Oferujemy długofalową współpracę oraz międzynarodowe projekty w najnowszych technologiach. Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność banków oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna i SME.

Jeśli pasjonujesz się analizą biznesową, lubisz się rozwijać i chciałbyś mieć realny wpływ na kierunki rozwoju naszych aplikacji to chcemy Cię poznać! Jako analityk biznesowo-systemowy będziesz współpracować z naszymi zespołami oraz klientami w celu tworzenia funkcjonalnych rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby rynku. Aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne/ bankowość)
  • Doświadczenie w:
    • prowadzeniu prac analitycznych: warsztaty analityczne, pozyskiwanie wymagań
    • dokumentowaniu wymagań
  • Wiedza z obszaru inżynierii wymagań
  • Znajomość:
    • metodyk analizy systemowej oraz biznesowej
    • notacji oraz wykorzystania diagramów w pracy analitycznej w tym UML
    • pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane:
    • umiejętność pracy z narzędziami wspierającymi modelowanie – Enterprise Architect
    • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych w notacji BPMN
    • wiedza o sektorze bankowym ze szczególnym naciskiem na obszar bankowości elektronicznej
    • praktyczna znajomość pracy w Scrum
    • praktyczna znajomość pracy z JIRA oraz Confluence
    • certyfikacje z obszaru analizy biznesowej

 TWOJE ZADANIA

  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych u klienta
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych oraz IT
  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań i innych artefaktów analitycznych
  • Modelowanie procesów biznesowych oraz przypadków użycia
  • Wsparcie analityczne dla Zespołu Developerskiego
  • Wsparcie Product Ownera w pracy nad Product Backlog
  • Projektowanie nowych rozwiązań informatycznych
  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)

DLA CIEBIE

  • Praca w branży bankowej w międzynarodowych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Biuro w nowoczesnym budynku
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Zobacz, jak pracuje Analityk systemowy