Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-27
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Specjalista ds. Zarządzania Projektami IT
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażaniem nowych standardów i regulacji na poziomie IT
  • Tworzenie wymagań i wytycznych w zakresie procesów IT zgodnie z dobrymi praktykami
  • Wsparcie procesów i projektów podnoszące bezpieczeństwo w organizacji
  • Weryfikacja zachowania standardów na poziomie IT
  • Udział w przygotowaniach oraz koordynacja i realizacja audytów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-cio letnie doświadczenie w informatyce, z co najmniej 2-letnim doświadczeniem we wspieraniu i / lub zarządzaniu procesami w IT
  • Wiedza i doświadczenie w tworzeniu regulacji wewnętrznych IT
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową, czytanie i tworzenie dokumentacji
  • Efektywna komunikacja się oraz współpraca z osobami z różnych obszarów i szczebli organizacji
  • Rozumienie znaczenia technologii, narzędzi i procedur IT oraz ich wpływu na biznes
  • Działanie w sytuacjach niejednoznacznych, wymagających indywidualnej i nieszablonowej interpretacji
  • Samodzielne nadawanie priorytetów przydzielanym im zadaniom

Mile widziane

  • Doświadczenie w praktycznym zastosowaniu metodyk IT i IT GOV (ITIL, VALIT)
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z nowoczesną infrastrukturą informatyczną o dużej skali oraz zrozumienie kultury DevOps

Podział czasu pracy

  • 30% Udział w przygotowaniach i koordynacja audytów
  • 30% Wdrażaniem nowych standardów i regulacji na poziomie IT
  • 30% Weryfikacja zachowania standardów na poziomie IT
  • 10% Wsparcie procesów i projektów podnoszące bezpieczeństwo

Tak organizujemy naszą pracę
Liczba osób w zespole

  • 2

Skład zespołu

  • project manager

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę skoncentrowaną na współpracy z innymi Jednostkami
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • Umowę o pracę oraz pakiet premiowy
  • Opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bardzo dobrą lokalizację w Centrum Gdańska nieopodal dworca PKP

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.