mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-30
Łódź, łódzkie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. zarządzania ryzykiem Compliance w bankowości detalicznej
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AFE/051/0421

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy stosunkowo nowym departamentem w strukturach detalu, którego jednym z zadań jest budowanie świadomości Compliance w biznesie. Chcemy być zespołem, który pomaga budować biznes przy zachowaniu pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi AML, Sankcji, przeciwdziałaniu fraudom, nadużyciom, korupcji. Zapraszamy do pracy w otwartym i dynamicznym zespole, którego członkowie stanowią dla siebie niezbędne wsparcie. Będziesz miał/a okazję poznać bliżej wiele obszarów działalności banku i zasady ich funkcjonowania. Z nami rozwiniesz swoje talenty i będziesz aktywnym uczestnikiem istotnych dla banku zdarzeń.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • będziesz określać standardy compliance dla produktów i procesów bankowości detalicznej, dedykowanych firmom
  • weźmiesz udział w projektach biznesowych, które wymagają analizy ryzyk compliance
  • będziesz analizować modyfikacje i wdrożenia nowych produktów/procesów w bankowości detalicznej,
    w obszarze firmowym
  • pomożesz biznesowi przy wypracowywaniu rozwiązań, które eliminują lub minimalizują ryzyko compliance
  • analiza
  • będziesz współpracować z DC, DPP, DAW, DKL i DFK po to, by ustalić kierunki działania w biznesie
    w zakresie compliance
  • będziesz ustalać z jednostkami PBD działania naprawcze, dotyczące poprawy wskaźników ryzyka compliance i nadzorować ich realizację
  • wspólnie z innymi pracownikami DCD będziesz przygotować szkolenia dla PBD w zakresie compliance
  • zrealizujesz kontrole jednostek organizacyjnych PBD w zakresie Compliance, zgodnie z przyjętym planem kontroli

Szukamy osoby, która posiada:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
  • konsekwencję i determinację w działaniu
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi w banku
  • umiejętności analityczne
  • samodzielność w realizacji zadań
  • umiejętność wskazywania rozwiązań, nowych koncepcji, twórczego myślenia
  • skrupulatność i dociekliwość
  • znajomość produktów i procesów bankowości detalicznej, w szczególności dedykowanych firmom
  • wiedzę z zakresu Compliance i znajomość podstawowych przepisów wewnętrznych i zewnętrznych z tego obszaru
  • doświadczenie w pracy w banku co najmniej 3 lata
  • bardzo dobrą znajomość MS Office (Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobrą znajomość zasad funkcjonowania pionu bankowości detalicznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiet benefitów m.in umożliwiający mobilny rozwój

Poziom stanowiska
Specjalista