Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-23
Business Development Manager
Nr ref. 192306/7104
Leszno, wielkopolskie
Project Management

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa z branży OZE, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:
  • współpraca z kluczowymi klientami korporacyjnymi - rozwijanie obecnej współpracy oraz budowanie nowych relacji,
  • kontakt i tworzenie relacji z osobami decyzyjnymi na kluczowych stanowiskach,
  • współpraca z klientami oraz oddziałami firmy na lokalnych rynkach,
  • negocjacje i ustalanie warunków współpracy z klientami,
  • współpraca z Project Managerami nad wdrożeniem rozwiązań u klientów.
Wymagania:
  • znajomość branży fotowoltaiki,
  • zorientowanie na klienta,
  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu współpracy z klientami korporacyjnymi,
  • doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata,
  • znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki pracy - umowa o pracę z wysoką podstawą (uzależnioną od doświadczenia),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę dla lidera w swojej branży,
  • pakiet usług pozapłacowych,
  • możliwość dalszego rozwoju i dofinansowania studiów.