KPMG
Data aktualizacji: 2021-06-04
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Praktykant w Zespole Finansowania - Deal Advisory Financing
Warszawa

Umowa zlecenie

Zespół Finansowania (Deal Advisory Financing) w KPMG świadczy usługi doradcze w obszarze Corporate Finance i specjalizuje się w organizacji finansowania w formie kredytów
i obligacji, restrukturyzacji finansowej, opracowaniu koncepcji i struktury finansowania dla największych w Polsce grup kapitałowych, przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych.

Ponadto sporządzamy różnego rodzaju analizy finansowe oraz złożone modele finansowe m.in. na cele decyzji strategicznych podejmowanych przez zarząd, pozyskania finansowania i analiz opłacalności.

Twoje zadania:

  • wsparcie członków Zespołu Finansowania w realizowanych zadaniach
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby procesu pozyskania finansowania (analizy, prezentacje)

Oczekujemy:

  • zainteresowania tematyką Corporate Finance
  • dobrej znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, dbałości o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
  • umiejętności pracy pod presją czasu, bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysoko rozwiniętych kompetencji związanych z pracą w zespole
  • zaangażowania i gotowości do pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpracę z renomowanymi klientami,
  • perspektywę rozwoju kompetencji zawodowych poprzez pracę nad różnorodnymi  projektami
  • możliwość dalszego kontynuowania kariery w naszym zespole w roli analityka (w zależności od doświadczenia i wyników pracy)
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office