CEDC
Data aktualizacji: 2021-06-18
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol).
Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • branie aktywnego udziału w zarządzaniu cenami w kanale nowoczesnym
  • wsparcie GKAM/KAM w procesach negocjacyjnych z kluczowymi klientami
  • przygotowywanie strategicznych planów finansowych (krótko i długookresowych)
  • udział w planowaniu, ewaluacji i analizie finansowej działań komercyjnych
  • kompleksowe planowanie i kontrola cen produktów z portfolio
  • budowa i rozwijanie narzędzi raportowych (PowerBI/SAP BPC/inne)
  • rozwój procesów biznesowych mających na celu optymalizacje kosztowo/przychodowe
  • przygotowanie materiału i prezentacja odchyleń na spotkania z managerami funkcyjnymi

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka finansowego lub cenowego
  • wiedza z zakresu analizy biznesowe oraz znajomość podstaw zarządzania przychodami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemów do planowania (SAP BPC) oraz SQL, VBA, Power BI
  • asertywna postawa i nastawienie na współpracę
  • otwartość na challengowanie status quo

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna w sieci Luxmed, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty
  • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski