CEDC
Data aktualizacji: 2021-06-18
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski
CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol).
Analityk Cenowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rekomendacja cen dla produktów z portfolio firmy przy zachowaniu spójności międzykanałowej
  • monitoring cen na rynku, wskazywanie zagrożeń i przewag konkurencyjnych do wykorzystania na rynku w zakresie polityki cenowej
  • przygotowywanie analiz cenowych z symulacją różnych scenariuszy (estymacja wolumenu, udziałów rynkowych, potencjału finansowego)
  • silne wsparcie dla rozwoju polityki komercyjnej, rozwój narzędzi do symulacji cen i marż pozwalających na maksymalizację profitowości i przychodów firmy
  • praca na dużych zbiorach danych, interpretacja oraz wyciąganie wniosków z analiz

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie FMCG
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość i rozumienie danych rynkowych i finansowych (cena, dystrybucja, marża detaliczna i hurtowa)
  • strategiczne myślenie i umiejętność strategicznego postrzegania biznesu
  • umiejętność analizy dużej ilości danych z kilku źródeł (zaawansowana znajomość Excel)
  • umiejętność efektywnej komunikacji w ramach organizacji oraz podmiotów zewnętrznych
  • znajomość pracy z narzędziami Nielsen, dunnhumby oraz znajomość metod ilościowych i jakościowych (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna w sieci Luxmed, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty
  • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski