mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-07-09
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Doradca ds. dużych przedsiębiorstw
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: KBA/092/0621

Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem, otwartym na zmieniające się realia otaczającego nas świata. W naszej pracy koncentrujemy się na obsłudze Klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osoby otwartej, zaangażowanej i pełnej energii – gotowej do podjęcia nowych wyzwań.

Sprawdź ofertę, może to właśnie na Ciebie czekamy!

Chcemy powierzyć Ci następujące zadania:

  • pozyskiwanie do współpracy z mBankiem nowych Klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw
  • obsługę istniejącego portfela - utrzymywanie relacji biznesowych oraz poszerzanie zakresu współpracy
  • zwiększanie cross-sellingu w ramach Grupy Kapitałowej mBanku
  • realizację zaplanowanego budżetu oraz bieżących wyzwań biznesowych

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz doświadczenia w bankowości korporacyjnej w roli doradcy
  • masz wiedzę z zakresu produktów bankowości korporacyjnej, finansów przedsiębiorstwa, podstaw analizy finansowej i aktualnej sytuacji ekonomicznej
  • potrafisz efektywnie funkcjonować w modelu pracy hybrydowej (łączenie pracy zdalnej, stacjonarnej i mobilnej)
  • z łatwością nawiązujesz kontakty i utrzymujesz relacje
  • jesteś profesjonalistą, osobą odpowiedzialną, samodzielną, otwartą na wyzwania, szybko się uczysz i  potrafisz podążać za zmianami
  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki - finanse, bankowość
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (B2 i wyżej)

Miejsce pracy: Oddział Korporacyjny w Warszawie, al. Jerozolimskie 174.

Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (ok 1.5 roku).

Poziom stanowiska
Specjalista