EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-07-01
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Analiza

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Analityczka/Analityk, Zarządzanie Ryzykiem, Zgodność Regulacyjna AML/KYC

Pomagamy naszym Klientom z sektora finansowego na całym świecie we wzmacnianiu systemów zapewniania zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu (AML/CFT) i posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w obszarze programów poznaj swojego klienta (KYC), monitorowania transakcji czy sankcji. W naszej codziennej pracy łączymy wiedzę biznesową, regulacyjną oraz technologiczną i świadczymy kompleksowe usługi w ramach globalnych inicjatyw EY w różnych jurysdykcjach.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

W ramach naszego Działu Zarządzania Ryzykiem realizujemy różnorodne inicjatywy AML/KYC dla globalnych instytucji finansowych.

Twoje główne zadania

  • Przeglądy, wzmacnianie i dostosowywanie programów AML/KYC do obowiązujących wymagań regulacyjnych
  • Wsparcie operacji AML/KYC w zakresie remediacji danych klientów, inwestygacji, raportowania oraz przygotowania dokumentacji i zapewnienia jakości
  • Analiza obowiązujących polityk, procedur, instrukcji stanowiskowych oraz standardów i dostosowanie do obowiązujących wymagań
  • Optymalizacja i kalibracja kontroli w procesach AML/KYC z wykorzystaniem metod analizy danych oraz statystyki
  • Przeglądy i testowanie technologii i rozwiązań IT wspierających procesy AML/KYC pod kątem zgodności oraz zwiększenia efektywności operacyjnej
  • Audyty funkcji Compliance w obszarze AML/KYC i ocena istniejącego systemu i procedur zapewniania zgodności
  • Podejmowanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność operacji AML/KYC z wykorzystaniem automatyzacji, robotyki i uczenia maszynowego

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Podstawowa znajomość procesów związanych z programem przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, w tym proces (KYC), monitorowania transakcji lub sankcji.
  • zainteresowania w obszarze zapewnienia zgodności regulacyjnej (Compliance) w instytucjach finansowych,
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
  • zainteresowania technologiami informatycznymi w obszarze AML/KYC oraz analizą danych,
  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,

Docenimy również

  • doświadczenia w instytucji o profilu finansowym

Pasujesz do nas, jeśli

  • posiadasz umiejętności pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • posiadasz dyspozycyjność i otwartość na pracę na projektach zagranicznych.

Oferujemy

  • udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą
  • możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansa rozwoju osobistego,
  • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń w obszarze AML/KYC,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.