EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-07-01
Kraków, małopolskie
IT, Konsulting
Consultant SAP SCM

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAP S/4HANA. Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie - znajdujących się na liście Fortune 50 oraz G360.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Pracując w obszarze SAP w EY dołączysz do zespołu ekspertów z szeroką wiedzą technologiczną i zrozumieniem złożoności różnych sektorów gospodarki oraz procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach w których wdrażamy rozwiązania SAP. Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają naszym Klientom być krok przed ich konkurencją. Dołączając do nas będziesz miał możliwość rozwoju w obszarze S/4 HANA (zapewniamy pełne szkolenia merytoryczne) oraz poznasz unikalną na rynku metodykę pracy EY, która oparta jest o najlepsze praktyki implementacji systemów SAP. Jesteśmy w awangardzie firm oferujących rozwiązania SAP – my implementujemy już dziś to, co konkurencja wdrażać będzie jutro.

Twoje główne zadania

  • Wparcie klientów w wyborze optymalnego biznesowo rozwiązania
  • Udział w projektach doradczych – między innymi:
  • Wdrożenia systemów klasy SAP w projektach transformacji biznesowych w obszarze SCM
  • Przeglądy po-wdrożeniowe wybranych procesów
  • Koordynacja i prowadzenie głównych prac projektowych
  • Kontrola realizacji budżetu oraz harmonogramu projektowego
  • Kierowanie zespołem 2-3 osobowym

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Dobra znajomość procesów biznesowych w Supply Chain
  • Biegła znajomość j. angielskiego i j. polskiego
  • Komunikatywność i otwartość w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć dalszego rozwoju przy projektach związanych z produktami SAP
  • Bardzo dobrą organizacją pracy

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Minimum 4 lata doświadczenia w realizacji projektów SAP SCM lub we wsparciu jednego z obszarów: SAP SD, MM, WM/EWM, PP, PM
  • Minimum 1 projekt w roli konsultanta wiodącego
  • Wykształcenie wyższe

Docenimy również

  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia S/4HANA
  • Znajomość innych rozwiązań wspierających Supply Chain (IBP, APO, TM, Ariba) albo rozwiązań branżowych (IS-Retail, IS-Oil, IS-Utilities)
  • Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem projektowym
  • Znajomość j. niemieckiego Gotowość do wyjazdów służbowych

Pasujesz do nas, jeśli

  • Potrafisz zarządzać sobą w czasie i masz wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych, a także miejętności pracy w zespole. Szukamy osób, posiadających doświadczenie w obszarze SAP SCM chcących dynamicznie się rozwijać w renomowanym zespole.

Oferujemy

  • Dostęp do SAP Learning Hub oraz wielu wewnętrznych systemów szkoleniowych

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.