EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-07-01
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Inżynieria

Consulting

Inżynier Systemów Bezpieczeństwa Danych (DLP) w zespole Implementacji Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa

Zespół Implementacji Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa – powstały w ramach praktyki Cyberbezpieczeństwa EY w Polsce, świadczy usługi z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych mechanizmów bezpieczeństwa IT, ze szczególnym uwzględnieniem środowisk IT zbudowanych w oparciu o publiczne i prywatne platformy chmurowe. Zespół realizuje skomplikowane projekty dla klientów z wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem tych usług szukamy ambitnych osób, które chciałyby rozwijać swoją karierę jako Inżynier Systemów Bezpieczeństwa Danych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Jako Inżynier Systemów Bezpieczeństwa Danych, będziesz odpowiedzialny za realizację zadań projektowych związanych z kompleksowymi wdrożeniami dedykowanych rozwiązań (m.in. DLP, CASB), zarówno w środowiskach on-premises jak i chmurowych.

Twoje główne zadania

  • Aktywny udział w przygotowywaniu architektury i projektów technicznych implementacji systemów bezpieczeństwa danych (m.in. DLP, CASB) w środowiskach IT
  • Realizacja wdrożeń systemów bezpieczeństwa danych (m.in. DLP, CASB) w środowiskach IT
  • Techniczna implementacja polityk ochrony informacji w systemach bezpieczeństwa danych (m.in. DLP, CASB) w środowiskach IT
  • Udział i aktywna reprezentacja praktyki cyberbezpieczeństwa EY na konferencjach branżowych

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Wiedza w zakresie bezpieczeństwa danych at-rest / in-transit / in-use w środowiskach on-premises, hybrydowych oraz multicloud
  • Praktyczna znajomość systemów DLP i/lub CASB (np. Forcepoint, Broadcom/Symantec, MS AIP, MS Cloud App Security)
  • Praktyczna znajomość bezpieczeństwa platform chmurowych wiodących dostawców (m.in. Microsoft 365 oraz Azure) w zakresie:
  • Ochrony danych poufnych (m.in. przy wykorzystaniu Microsoft MIP/AIP oraz RMS) Integracji natywnych narzędzi chmurowych z rozwiązaniami firm trzecich (m.in. w zakresie tagowania informacji, inspekcji, szyfrowania)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Doświadczenie jako inżynier wdrożeń rozwiązań bezpieczeństwa danych (DLP i/lub CASB) – Szukamy doświadczonego inżyniera, rozważymy zatrudnienie osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z systemami bezpieczeństwa danych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe np. informatyka, matematyka, statystyka) lub równoważne doświadczenie

Docenimy również

  • Posiadanie branżowych certyfikatów z zakresu systemów DLP, CASB np. (Forcepoint, Symantec/Broadcom)
  • Posiadanie branżowych certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa IT, np. CISSP, CISSP-ISSAP, certyfikacji czołowych dostawców rozwiązań IT/Security (także w obszarach bezpieczeństwa platform chmurowych, np. Microsoft AZ-500, AWS Security Specialty, Google Cloud Security Engineer)
  • Znajomość kluczowych standardów bezpieczeństwa, np. NIST, CIS, NCSC, ISO, CSA STAR
  • Znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem IT

Pasujesz do nas, jeśli

  • Jesteś dynamiczną i dobrze zorganizowaną osobą która w ramach swojej pracy zawodowej doskonali wiedzę w obszarach związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa informacji danych w środowiskach IT zbudowanych w oparciu o zarówno infrastrukturę on-premises jak i chmury publicznej/hybrydowej.
  • Interesują Cię systemy klasy Data Leakage Prevention, Right Management Systems, Cloud Access Security Broker i chcesz rozwijać się w obszarze technologicznym bezpieczeństwa danych

Oferujemy

  • Kwalifikacje i certyfikaty
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care & Wellness
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.