Volkswagen Financial Services
Data aktualizacji: 2021-07-06
Warszawa, mazowieckie
Project Management
Data aktualizacji: 2021-07-06 Aplikuj
Project Manager - OPEX Programme
Volkswagen Financial Services (VWFS) dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen.

Bank, Leasing oraz Ubezpieczenia to kluczowe obszary działania VWFS, który pod jednym parasolem oferuje usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów marek takich jak: Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, czy Porsche.

Celem naszych działań jest mobilność klientów, czyli możliwość używania, ale i posiadania auta za niewielkie pieniądze. Pod marką Volkswagen Financial Services działają trzy spółki:

Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce
Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników, z którymi wspólnie realizujemy naszą misję.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania

• Zarządzanie programem OPEX (optymalizacja kosztów) realizowanym w Grupie VWFS (definiowanie, realizacja, monitoring inicjatyw mających na celu redukcję kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa)

• Koordynowanie prac zespołu odpowiedzialnego za optymalizację i automatyzację procesów biznesowych

• Raportowanie wyników programu OPEX do kluczowych interesariuszy w Grupie

• Nadzór merytoryczny (przy wsparciu członków zespołu ekspertów) projektów mających na celu mierzalną redukcję kosztów ludzkich związanych z procesami.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

• 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacji procesów udokumentowane konkretnymi wynikami biznesowymi

• Kwantyfikacja kosztów (w tym czasochłonności procesów) oraz korzyści wynikających z usprawnień procesowych

• Profesjonalny poziom komunikacji w języku angielskim (min. B2),

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Komunikacyjne oraz interpersonalne, w tym doświadczenie w prezentacjach dla wysokich szczebli organizacyjnych

Mile widziane

• Znajomość notacji BPMN.

• Znajomość metodyk Six Sigma oraz Lean

• Znajomość metodyk pracy oraz zarządzania projektami agile

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą lokalizacja biura (Rondo ONZ) oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o UoP
  • Pakiet medyczny
  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • Przyjazne środowisko pracy, Karta lunch plus
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia oraz system motywacyjny powiązany z wynikami pracy, HO
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ofertę pracownicza związaną z profilem działalności naszej organizacji, sprzyjające środowisko pracy; w tym wygodne i ergonomiczne biurko :)
  • Owocowe poniedziałki i środy