Credit Agricole Bank Polska S.A.
Data aktualizacji: 2021-08-02
Product Owner-Tribe SOHO
Nr ref. PO/05/WR
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość
angielski
Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
Miejsce pracy: Wrocław

Twoja Rola:

SOHO Tribe to jednostka dedykowana do realizacji cyfrowej strategii dla klienta SOHO (Small Office Home Office). Obecnie poszukujemy Product Ownera, który wdroży w organizacji rozwiązania dla sieci sprzedaży i nowoczesne procesy obsługi Klienta Biznesowego. Jeżeli myślisz nieszablonowo, masz doświadczenie we wdrażaniu tego typu rozwiązań i zarządzaniu zespołem, znasz rynek SOHO w Polsce i na świecie i kieruje Tobą chęć ciągłego rozwoju to jesteś idealnym kandydatem do tej roli.

Twoje Zadania:

- Określanie wizji, zakresu i budżetu wdrażanych rozwiązań
- Zarządzanie priorytetami, ryzykiem i zależnościami
- Odpowiedzialność za wyniki biznesowe
- Efektywna komunikacja i współpraca z innymi PO w SOHO Tribe
- Odpowiedzialność za dostarczenie produktów przynoszących określone efekty biznesowe
- Przygotowanie oraz zarządzanie backlogiem produktów w Tribe SOHO
- Odpowiedzialność za efektywność własnego squadu oraz nadzór nad realizacją niezbędnych wymagań poza Tribem
- Codzienna współpraca z zespołem projektowym, Tribem SOHO i innymi jednostkami organizacji
- Prezentowanie wyników prac, realizacji budżetu i celów
- Zarządzanie dokumentacją i wymaganiami przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence)

Twoje Doświadczenia i Umiejętności:

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi i w realizacji efektów biznesowych
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym i/lub biznesowym
- Podejście analityczne do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- Umiejętność zarządzania swoim czasem i pracy w dynamicznym otoczeniu
- Bardzo dobra znajomość Power Point, Excel oraz znajomość Jira i Confluence
- Doświadczenie w pracy w trybie agileowym, zwinnym, nastawionym na szybkie rezultaty, w najlepszej jakości dla klienta
- Samodzielność, determinacja i poczucie odpowiedzialności
- Język angielski na co najmniej średnio zaawansowanym poziomie

Nasza Oferta:

- Ambitne projekty
- Dużą samodzielność i własny zespół
- Możliwość pracy zdalnej

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski