Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-08-18
Specjalista ds. rekrutacji
Nr ref. KwF/DPR/EPS
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KwF/DPR/EPS

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji pracowników w tym do obszaru sprzedaży – sieci placówek detalicznych i departamentów wsparcia
  • Dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji i pozyskiwania Kandydatów
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych, on-line oraz bezpośrednich spotkań z Kandydatami, przygotowywanie raportów rekrutacyjnych
  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie, redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń na zewnętrznych portalach
  • Współtworzenie wizerunku Banku Millennium, jako atrakcyjnego pracodawcy w tym reprezentowanie Banku na targach pracy, konferencjach, itp.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze HR lub w agencji rekrutacji i doradztwa personalnego
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej kierunkowe: ZZL, psychologia, zarządzanie)
  • Umiejętność rekrutacji poprzez niestandardowe kanały takie jak: media społecznościowe, polecenia, eventy
  • Zainteresowanie szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Duży poziom samodzielności oraz etyki zawodowej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w instytucji finansowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w dynamicznym zespole zorientowanym na sukces
  • Atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie lub Gdańsku
  • Pracę w wewnętrznym dziale HR w atmosferze opartej na zaufaniu i współpracy - wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • Możliwości rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium