Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-02-03
Consultant SAP Retail
Nr ref. 234046WD
Aplikuj
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2023-02-03 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC to sieć ponad 250.000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W skład naszego zespołu wchodzą najwyższej klasy specjaliści, których zadaniem jest wdrażanie najnowszych rozwiązań SAP dla naszych polskich i zagranicznych Klientów. Realizujemy projekty wdrożeniowe i migracyjne S/4 HANA for Retail i uruchamiamy dla Klientów zaawansowane rozwiązania analityczne/planistyczne, oparte o najnowsze produkty firmy SAP. Wdrażając systemy, pracujemy razem z naszymi Specjalistami branżowymi Retail, dzięki czemu nasze projekty są prawdziwymi transformacjami Biznesu Klienta.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant SAP Retail

Lokalizacja: Warszawa/Poznań/Wrocław

Rola:

Od idealnego kandydata oczekujemy zaangażowania w projekty implementacyjne systemów SAP, wspierania naszych klientów oraz doradzania w wyborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do wymogów klienta. 

 • Udział w projektowaniu rozwiązań SAP dla klientów

 • Udział we wdrożeniach SAP S/4HANA Retail w roli konsultanta

 • Utrzymanie i rozwój rozwiązań SAP u klientów

Profil Kandydata:

 • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań SAP dla klientów

 • Znajomość modułów MM, SD, LE lub EWM

 • Mile widziana znajomość S/4HANA Retail, ECC Retail, SAP CAR lub SAP POS DM

 • Mile widziana znajomość SAP Fiori

 • Mile widziana znajomość rozwiązań BI

 • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (mile widziany język niemiecki)

 • Umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się, umiejętności analityczne

Oferujemy:

 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;

 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;

 • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;

 • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com. 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.